Zeller+Gmelin Polska

Zeller+Gmelin została utworzona w 1866 r. w Eislingen. Jest prywatną firmą z siedzibą w Niemczech i oddziałami w 16 krajach na świecie.

Dzięki skupieniu na wysokiej jakości, wieloletniemu doświadczeniu, badaniom i rozwojowi osiągnęliśmy pozycję międzynarodowego lidera w obszarach naszej działalności tj. smarach, chemii przemysłowej, farbach drukarskich.

Nieustannie się doskonalimy, poszukujemy najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami oraz z jednostkami badawczymi i naukowymi, by odpowiadać na pytania, które postawi jutro. Naszą główną kompetencją jest innowacyjność. W siedzibie naszej firmy w Eislingen ok. 20 % zatrudnionych stanowią pracownicy działu R&D, którego zadaniem jest stały rozwój i optymalizacja produktów oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.

Głównym celem Zeller+Gmelin jest dostarczanie produktów wysokiej jakości, ekonomicznych, bezpiecznych dla naszego zdrowia, przyjaznych dla środowiska naturalnego.

Zeller+Gmelin posiada certyfikaty jakości DIN EN ISO 9001:2008, DIN EN ISO 14001:2005.

W naszej ofercie dla branży poligraficznej znajdują się farby, kleje i lakiery UV/LED-UV/HR-UV/EB do druku w technologii fleksograficznej i offsetowej etykiet, opakowań kartonowych, elastycznych, uformowanych oraz metalowych w wersji standardowej i niskomigracyjnej.


Dane kontaktowe:

Zeller+Gmelin Polska
ul. Wiejska 59, Długołęka
55-095 Mirków
+48 71 337 28 20-22
e-mailWWW

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych