6.5 C
Warszawa
poniedziałek, 4 marca, 2024

Zakład Poligraficzny POLPRINT

Zakład Poligraficzny POLPRINT jest firmą z długoletnim doświadczeniem. Istniejemy na rynku poligraficznym od 1990 r. W ciągu całego okresu działalności nieustannie się rozwijamy oraz doskonalimy w swojej branży.

Inwestujemy w nowe maszyny, urządzenia i rozwiązania technologiczne wychodząc w ten sposób naprzeciw potrzebom klienta. Dzięki temu i pracy doświadczonej ekipy poligrafów, introligatorów i grafików komputerowych umacniamy naszą pozycję na rynku.

Jesteśmy firmą o dużych możliwościach produkcyjnych. Drukujemy techniką offsetową na arkuszach formatu B2 oraz cyfrową na roli i na arkuszach. W Zakładzie uwagę skupiamy na jakości świadczonych usług. Nasze zasady zawarte są w Polityce Jakości Firmy.

Dobra organizacja pracy oraz nowoczesny park maszynowy gwarantują najwyższą jakość druku. Potwierdza to wieloletnia współpraca z naszymi stałymi klientami oraz Certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2015 i Certyfikaty Wiarygodności Biznesowej przyznane przez Bisnode Polska. Mamy wdrożone procedury kontroli pochodzenia produktu zgodnie z Certyfikatem FSC.

Widok z ulicy

Naszym klientom zapewniamy wysokiej jakości uszlachetnianie druków: foliowanie, lakierowanie UV, lakierowanie lakierami efektowymi (efekty hybrydowe o różnej strukturze i połysku), złocenie na gorąco.

Wykonujemy: opakowania z Braillem, wklejanie próbek reklamowych, nadawanie kodów alfanumerycznych i inne nietypowe zlecenia.

Historia POLPRINT


Dane kontaktowe:

Zakład Poligraficzny POLPRINT Sp. z o.o.
88-100 Inowrocław, ul. Średnia 5
Telefon: +48 52 357 15 91
e-mail, WWW

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych