Totem.com.pl

0
730

Totem.com.pl Sp. z o.o. Sp. k. to dziełowa drukarnia cyfrowa, najnowocześniejsza w Polsce i jednocześnie jedna z najbardziej innowacyjnych w Europie. Naszą ideą jest proponowanie innowacyjnych rozwiązań, technologicznych i organizacyjnych, dzięki którym wydawcy mogą drukować szybko i efektywnie w najwyższej jakości cyfrowej.

W skali roku produkujemy kilka milionów egzemplarzy książek w oprawie twardej i miękkiej (zarówno klejonej, jak i szytej – nićmi bądź drutem), monochromatycznych oraz pełnokolorowych, z zastosowaniem każdego możliwego uszlachetnienia, o bardzo zróżnicowanych nakładach.

Specjalizujemy się w produkcji niskonakładowej, także z wykorzystaniem personalizacji oraz technologii augmented reality. Stosujemy do tego autorską aplikację stworzoną specjalnie na potrzeby naszych wydawców – TOTEM AR. Z usług naszej drukarni korzystają klienci z całej Europy – obecnie ok. 60% produkcji Totem.com.pl jest eksportowane.

Czterokrotnie, w 2015 r., 2017 r., 2018 r. oraz 2019 r., zostaliśmy nagrodzeni tytułem najlepszej drukarni w Rankingu Polskich Drukarń Dziełowych ,,Wydawcy Wybierają Drukarnie”, w kategorii ,,Drukarnie Cyfrowe”. To dowód zaufania i uznania od naszych polskich klientów, doceniających stabilną współpracę i jednocześnie motywacja dla nas, aby starać się jeszcze bardziej, dostarczając wydawcom produkty nieprzeciętnej jakości.

Przeczytaj:


Galeria:


Dane kontaktowe:

Totem.com.pl Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Jacewska 89
88-100 Inowrocław
+48 52 354 00 40

e-mail, WWW