Totem.com.pl

Totem.com.pl Sp. z o.o. Sp. k. to dziełowa drukarnia cyfrowa, najnowocześniejsza w Polsce i jednocześnie jedna z najbardziej innowacyjnych w Europie. Naszą ideą jest proponowanie innowacyjnych rozwiązań, technologicznych i organizacyjnych, dzięki którym wydawcy mogą drukować szybko i efektywnie w najwyższej jakości cyfrowej.

W skali roku produkujemy kilka milionów egzemplarzy książek w oprawie twardej i miękkiej (zarówno klejonej, jak i szytej – nićmi bądź drutem), monochromatycznych oraz pełnokolorowych, z zastosowaniem każdego możliwego uszlachetnienia, o bardzo zróżnicowanych nakładach.

Specjalizujemy się w produkcji niskonakładowej, także z wykorzystaniem personalizacji. Z usług naszej drukarni korzystają klienci z całej Europy – obecnie ok. 60% produkcji Totem.com.pl jest eksportowane.

Pięciokrotnie, ostatni raz w 2022 r., Totem.com.pl został nagrodzony tytułem najlepszej drukarni w Rankingu Polskich Drukarń Dziełowych ,,Wydawcy Wybierają Drukarnie”, w kategorii ,,Drukarnie Cyfrowe”. To dowód zaufania i uznania od naszych polskich klientów, doceniających stabilną współpracę i jednocześnie motywacja dla nas, aby starać się jeszcze bardziej, dostarczając wydawcom produkty nieprzeciętnej jakości.

Przeczytaj:


Galeria:


Dane kontaktowe:

Totem.com.pl Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Jacewska 89
88-100 Inowrocław
+48 52 354 00 40

e-mail, WWW

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych