- Reklama -spot_imgspot_img

Prograf SG

Prograf SG posiada blisko 30-letnie doświadczenie w druku wielkoformatowym i reklamie wizualnej. Eksperci od witryn, ekspozycji, druku na tkaninach, druku na PCV i podobnych materiałach ekspozycyjnych. Dzięki wiedzy i doświadczeniu realizuje najbardziej skomplikowane zlecenia w kraju i za granicą. Zespół 50 specjalistów, 10 ploterów drukujących, ponad 2.000 m2 hal produkcyjnych.

Kompleksowa obsługa jest podstawowym wyznacznikiem oferty firmy. Know-how w połączeniu z rzetelnym doradztwem i zrozumieniem indywidualnych potrzeb sprawiają, iż oferta jest elastyczna i spersonalizowana. Działalności firmy przyświeca jeden cel: stale przekraczać oczekiwania Klienta.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom oraz śledząc aktualne trendy na rynku reklamy wizualnej, oferta jest stale poszerzana o nowe rozwiązania i materiały, w tym także materiały ekologiczne, co pozwala osiągnąć perfekcyjny efekt.

Nasz zespół to wielu doświadczonych pracowników o dużej wiedzy fachowej. Tworzymy zespół wykfalifikowanych profesjonalistów, którzy mają na uwadze wspólny cel, jakim jest rozwój firmy. Kompetencja, profesjonalizm, rzetelność i precyzja – to cechy charakterystyczne dla osób pracujących pod szyldem Prograf SG

Poszukujemy nowych inspiracji, możliwości i rozwiązań systemowych, aby jeszcze lepiej wspierać Klientów, w realizacji ich celów poprzez uczestnictwo, w różnego rodzaju targach branżowych i szkoleniach. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz śledząc aktualne trendy na rynku reklamy wizualnej stale poszukujemy i testujemy nowe rozwiązania i materiały, w tym także materiały ekologiczne, aby osiągnąć perfekcyjny efekt.

Wydruki tkaninowe to jedna z naszych najważniejszych gałęzi produkcji. Tego typu realizacje znajdują swoje zastosowanie w praktycznie każdej gałęzi produkcji. Ramy tkaninowe umożliwiają jednostronną prezentację dowolnej grafiki na tkaninie. Dzięki możliwości stworzenia dowolnego rozmiaru są systemem idealnie sprawdzającym się, jako naścienna reklama w biurach, restauracjach, salonach sprzedaży czy salach konferencyjnych.

Co roku bierzemy udział w branżowych konkursach. Początek roku 2019 to rywalizacja w konkursie Fespa Awards. Nasz kaseton zdobył największą ilość głosów w głosowaniu People Choice Awards FESPA Awards, tym samym zakwalifikował się na tzw. Shortlisted. Nominowane produkty poszczególnych kategorii zostały zaprezentowane na Fespa Global Print Expo w Monachium- kulminacyjnym wydarzeniu globalnego kalendarza społecznego w świecie druku.


Galeria:


Dane kontaktowe:

Prograf SG
ul. Białobrzeska 15
02-370 Warszawa
+48 734 450 000
Marketing: Karolina Jarosz-Iskrzyńska e-mail

e-mail, WWW

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych