5.6 C
Warszawa
poniedziałek, 4 marca, 2024

Regulamin umieszczenia wpisu

Informacje ogólne:

KATALOG BRANŻY POLIGRAFICZNEJ 2024, to projekt realizowany w całości przez wydawnictwo SUNNY MEDIA, które od 22 lat wydaje czasopismo ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL. Katalog jest przygotowany tak, by można było znaleźć informację nie tylko o dostawcy, ale także drukarni i jej usługach. Katalog ma za zadanie łączyć partnerów biznesowych.

Dokładnie wiemy, ile czasu zajmuje znalezienie właściwej informacji z obszaru naszej branży. Wiemy również, jak szybko wiele z tych informacji traci swoją “ważność”. Dlatego takie opracowanie czas najwyższy jest zrealizować. Mamy świadomość, że poligrafia się zmienia. Słowo „druk” również nabiera zupełnie innego znaczenia, a sama poligrafia obejmuje coraz to większe obszary, związane także z najnowszymi technologiami. Katalog z czasem będzie w całości odzwierciedlał zmiany na naszym rynku (taką mamy nadzieję). Stąd wiele jego funkcji będzie włączane w odpowiedniej kolejności i czasie.

Regulamin:

  1. Wpis do Katalogu Branży Poligraficznej realizowany jest na podstawie zgłoszenia tj. wypełnienia i przesłania formularza zamieszczonego TUTAJ.
  2. Wpis do Katalogu Branży Poligraficznej ważny jest przez rok, licząc od daty zatwierdzenia jego przez zgłaszającego.
  3. Zgłaszający wybiera jeden z trzech dostępnych pakietów: Wpis Podstawowy, Wpis Rozszerzony lub Wpis Premium.
  4. Wpis do Katalogu jest płatny. Pierwsza FV wystawiona jest po zatwierdzeniu realizacji wpisu przez zgłaszającego. Kolejna faktura jest wystawiona po roku – z góry – na kolejny rok, po potwierdzeniu dalszej publikacji danych.
  5. Wszystkie dane publikowane w Katalogu są za zgodą zgłaszającego i są zgodne z ogólnymi wytycznymi RODO oraz Polityce prywatności wydawnictwa Sunny Media.
  6. Wpisy do Katalogu oznaczone jako promocyjne, nie zawierają realizacji prenumeraty czasopisma Świat Poligrafii Professional.
  7. Wydawnictwo Sunny Media zastrzega możliwość zmiany warunków (ceny), ze względu na czynniki od Wydawnictwa niezależne.
  8. Ilość wyświetleń danego wpisu jest widoczna w jego górnej części (po lewej stronie) najczęściej nad zdjęciem tytułowym danego wpisu.

Informacje dodatkowe:

W danych warto zawsze podać kontakt bezpośredni np. na adres e-mail, do którego regularnie ktoś zagląda. W ostatniej edycji byliśmy wielokrotnie informowani, że po wysłaniu informacji na adresy podane we wpisie – nie było żadnego odzewu, wręcz niektóre były skrzynkami oznaczonymi, jako „spam”. Zapraszamy do współpracy!