3.4 C
Warszawa
13.04.2021

Regulamin umieszczenia wpisu

KATALOG BRANŻY POLIGRAFICZNEJ 2021, to projekt realizowany w całości przez wydawnictwo SUNNY MEDIA, które od 21 lat wydaje czasopismo ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL. Katalog jest przygotowany tak, by można było znaleźć informację nie tylko o dostawcy ale także drukarni i jej usługach. Katalog ma za zadanie łączyć partnerów biznesowych.

Dokładnie wiemy ile czasu  zajmuje znalezienie właściwej informacji z obszaru naszej branży. Wiemy również, jak szybko wiele z tych informacji traci swoją “ważność”. Dlatego takie opracowanie czas najwyższy jest zrealizować.

Mamy świadomość, że poligrafia się zmienia. Słowo „druk” również nabiera zupełnie innego znaczenia, a sama poligrafia obejmuje coraz to większe obszary, związane także z najnowszymi technologiami.

Katalog z czasem będzie w całości odzwierciedlał zmiany na naszym rynku (taką mamy nadzieję). Stąd wiele jego funkcji będzie włączane w odpowiedniej kolejności i czasie.

Regulamin umieszczenia wpisu – Aktualizacja 07.01.2021:

  1. Wpis do Katalogu Branży Poligraficznej ważny jest przez rok, licząc od daty zatwierdzenia jego przez zgłaszającego.
  2. Wpis do Katalogu jest płatny. Pierwsza FV wystawiona jest po zatwierdzeniu realizacji wpisu przez zgłaszającego. Kolejna faktura jest wystawiona po roku – z góry – na kolejny rok, po potwierdzeniu dalszej publikacji danych.
  3. Wszystkie dane publikowane w Katalogu są za zgodą zgłaszającego i są zgodne z ogólnymi wytycznymi RODO oraz Polityce prywatności wydawnictwa Sunny Media.
  4. Wpisy do Katalogu oznaczone, jako promocyjne, nie zawierają realizacji prenumeraty czasopisma Świat Poligrafii Professional.
  5. Wydawnictwo Sunny Media zastrzega możliwość zmiany warunków (ceny), ze względu na czynniki od Wydawnictwa niezależne.

Zapraszamy do współpracy!

Najnowsze

LFP Industrial Solutions

Remdruk

M&MR Trading Polska

Drukarnia Interak

Emipak