12 C
Warszawa
23.10.2020

Dlaczego warto?

KATALOG BRANŻY POLIGRAFICZNEJ 2020, to projekt realizowany w całości przez wydawnictwo SUNNY MEDIA, które od 20 lat wydaje czasopismo ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL. Katalog jest przygotowany tak, by można było znaleźć informację nie tylko o dostawcy ale także drukarni i jej usługach. Katalog ma za zadanie łączyć partnerów biznesowych.

Dokładnie wiemy ile czasu  zajmuje znalezienie właściwej informacji z obszaru naszej branży. Wiemy również, jak szybko wiele z tych informacji traci swoją “ważność”. Dlatego takie opracowanie czas najwyższy jest zrealizować.

Mamy świadomość, że poligrafia się zmienia. Słowo „druk” również nabiera zupełnie innego znaczenia a sama poligrafia obejmuje coraz to większe obszary, związane także z najnowszymi technologiami.

Katalog z czasem będzie w całości odzwierciedlał zmiany na naszym rynku (taką mamy nadzieję). Stąd wiele jego funkcji będzie włączane w odpowiedniej kolejności i czasie.

Oto najczęściej zadawane pytania:

  1. Czy wpis będzie płatny?

Tak. Wpis jest płatny raz w roku. Proponujemy wybranie jednej z trzech kategorii: wpis podstawowy, wpis rozszerzony lub wpis premium.

2. Czy wpisy będą aktualizowane i kto je aktualizuje?

Każdy wpis przynajmniej 2 razy w roku jest sprawdzany. Jego sprawdzenie i ostateczny wygląd pozostaje po naszej stronie. Oczywiście w uzgodnieniu ze zgłaszającym.

3. W jakim okresie następuje płatność?

Płatność dla firm korzystających z promocji 2019 realizowana będzie w styczniu 2020. Od stycznia 2020 opłata będzie realizowana w formie abonamentu, po pierwszej publikacji a następnie rok później.

4. Czy będzie możliwość wyszukiwania rejonami np.: województwami?

Tak, taka opcja również będzie możliwa. Tak samo, jak wiele innych. Prosimy o cierpliwość. Na pewno KATALOG będzie Państwu bardzo pomocny.

Zapraszamy do współpracy!

Najnowsze

LFP Industrial Solutions

Remdruk

M&MR Trading Polska

Drukarnia Interak

Emipak