- Reklama -spot_imgspot_img

MyPrint

MyPrint to system do zarządzania produkcją w firmie

Oferujemy oprogramowanie klasy MIS (Management Information System) / MES (Manufacturing Execution System) umożliwiające sprawną komunikację i przepływ informacji pomiędzy obszarami w Twojej firmie. Usprawniamy i wspomagamy sprzedaż, obsługę klienta, zarządzanie zleceniami i planowanie produkcji, obsługę magazynową wraz z kontrolą, koordynację i optymalizację działań, procesów i operacji wykonywanych w magazynie przy użyciu modułu WMS, obsługę wysyłek wraz z integracją z dostępnymi firmami kurierskimi.

Jesteśmy praktykami, którzy ponad 20 lat zajmują się planowaniem i zarządzaniem produkcją w dużych, międzynarodowych firmach. Realizowaliśmy projekty wdrożeniowe i szkoleniowe w Polsce, w Chinach oraz Indiach.

System MyPrint powstał w firmie produkcyjnej, na podstawie naszej praktycznej wiedzy o narzędziach, jakie są potrzebne, by sprawnie zarządzać poszczególnymi działami organizacji.

Dysponujemy wiedzą specjalistyczną w zakresie optymalizacji procesów biznesowych.

Naszą filozofią jest sprzedać nie tylko system informatyczny, ale koncepcję efektywnego przepływu informacji w zakładzie pracy. Dlatego stworzyliśmy elastyczne narzędzie, które dostosujemy do wymagań Twojego procesu, a duża ilość modułów pozwala dopasować precyzyjne rozwiązanie dla każdej firmy.

 


Galeria:


Dane kontaktowe:

MyPrint Sp. z o.o.
ul. Sielska 17a
60-129 Poznań

Biuro:
ul. Kolejowa 171
62-052 Komorniki

Marcin Polkowski – Prezes Zarządu

tel. +48 601 939 082

e-mail, WWW

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych