MDLabels

Hybrydowy druk cyfrowy, umożliwia nam wyjście naprzeciw potrzebom klientów zainteresowanych najwyższą jakością realizowanych zleceń przy maksymalnym ograniczeniu kosztów przygotowalni. Technologie cyfrowe dedykowane do druku etykiet na roli pozwalają na elastyczność i szybką realizację zamówień, dzięki wyeliminowaniu czasochłonnych czynności związanych z przygotowaniem druku.

MDLabels – drukarnia etykiet na roli oferuje możliwość połączenia druku cyfrowego inkjet UV i flexo wraz z uszlachetnieniami. Rozszerzenie możliwości druku w jednym przebiegu o kolor cyfrowy biały i dodatkowe kolory flexo lub też doskonale znane z tej technologii uszlachetnienia otwierają przed Państwem możliwości realizacji projektów które do tej pory niewykonalne dla etykiet drukowanych cyfrowo.

Kolory PANTONE, złocenia, laminacje, kolory metaliczne, lakierowanie wybiórcze i lakiery specjalne oraz druk na praktycznie wszystkich materiałach samoprzylepnych i laminatach w połączeniu z elastycznością druku cyfrowego pozwala przenieść każdy projekt etykiety do klasy PREMIUM.

Specjalizujemy się w cyfrowym druku etykiet typu pell-off, peel & read oraz druku od strony kleju. Posiadamy możliwość pełno kolorowego wydruku cyfrowego na 1 i 3 stronie etykiet wielowarstwowych.

Nasze możliwości doskonale sprawdzają się przy druku dekoracyjnych etykiet na opakowania kosmetyków, chemii, artykułów spożywczych gdzie możliwość zastosowania uszlachetnień, wprowadzania zmiennych danych i personalizacji prac pozwalają naszych klientom na wyróżnienie swoich produktów na rynku.

Dysponujemy własnym zapleczem graficznym gdzie nasi pracownicy od podstaw tworzą projekty dla klientów uwzględniając już na etapie pierwszych prac graficznych technologię druku i wykończenia oraz ich potrzeby i wymagania. Gwarantuje to pełną kontrolę nad pełnym procesem druku etykiet i pozwala uzyskać najwyższą jakoś realizacji zleceń od momentu przedstawienia pierwszych wizualizacji poprzez projekt i druk, aż do momentu dostawy.


Galeria:


Dane kontaktowe:

MD LABELS Jasiński sp. k.
ul. Chocimska 2
62-800 Kalisz
+48 (62) 590 38 29

e-mail, WWW

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych