Lotos Poligrafia

Drukarnia Lotos Poligrafia została założona w 1988 roku przez Małgorzatę i Edwarda Dreszerów, jednakże rodzinne tradycje związane z branżą są znacznie dłuższe.

Lotos Poligrafia jest drukarnią o ugruntowanej pozycji na rynku, oferując najwyższą jakość, za przystępne pieniądze. Jakość ta jest na bieżąco potwierdzana przez certyfikaty ISO 9001:2015, ISO 14001: 2008 oraz BRC Global Standard for Packaging and Packaging Material, jak również wygrane w konkursach takich jak Złota Czcionka, czy Złoty Gryf.

Głównymi produktami drukarni Lotos Polgrafia są: czasopisma, książki, ulotki, foldery, katalogi, teczki, bloczki. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt poligraficzny na rynku. Dzięki zastosowaniu technologii offsetowej jak i cyfrowej jesteśmy konkurencyjni w małych, średnich, jak również dużych nakładach.

Park maszynowy drukarni umożliwia bardzo szybki druk dwustronny w pełnym kolorze w formacie B1 i B2 albo jednostronny w przypadku prac z lakierem, lub konieczności zastosowania farb w kolorach dodatkowych (Pantone i HKS) . Najnowocześniejsze maszyny drukujące Heidelberg i Manroland pomagają zapewnić najwyższą jakość, z której jesteśmy znani na rynku.

Firma zatrudnia blisko 100 osób, praca odbywa się na 3 zmiany 5 dni w tygodniu. Firma cały czas się rozwija, w  ostatnich latach miały miejsce liczne inwestycje, które znacznie zwiększyły możliwości produkcyjne zakładu.


Przeczytaj:


Galeria:


Dane kontaktowe:

Lotos Poligrafia Sp. z o.o.
ul. Wał Miedzeszyński 98
04-987 Warszawa

e-mail, WWW

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych