LFP Industrial Solutions

LFP Industrial Solutions – to dystrybutor i integrator przemysłowych urządzeń cyfrowych przeznaczonych zarówno do druku, druku 2D oraz 3D, jak i do dalszego etapu przetwarzania jakim jest cięcie. Firma ma w swoim portfolio najnowsze technologie, które wprowadza na polski rynek, sprawiając, że nasza rodzima poligrafia jest na najwyższym, światowym poziomie.

Dzięki najlepszym i wykwalifikowanym inżynierom serwisu, wyposażonym w profesjonalną wiedzę i wyspecjalizowane narzędzia, LFP Industrial Solutions zapewnia ciągłość pracy każdej produkcji.

Firma jest w pełni odpowiedzialna za rozwój biznesu swoich Kontrahentów. Nie tylko dba o serwis, ale także poleca najlepsze możliwe rozwiązania dla każdego indywidualnie. Klienci zawsze mogą liczyć́ na wsparcie zespołu na każdym etapie wdrażania innowacyjnej technologii oraz na odpowiednie szkolenia w poznawaniu pełni możliwości zakupionych rozwiązań.

LFP Industrial Solutions jest jedynym i renomowanym dystrybutorem firm tj. Durst, MassiVit, Elitron. Mając do dyspozycji tak szerokie portfolio maszyn, firma może obsługiwać przedsiębiorstwa z branży poligraficznej, w tym również wytwórców reklam oraz producentów różnego rodzaju opakowań (w tym z tektury, blachy, PVC, itd.), stand-ów, POS-ów, czy nawet mebli i elementów drewnianych. Każda z tych branż znajdzie w portfolio firmy rozwiązania na najwyższym poziomie, które pozwolą ulepszyć, przyśpieszyć, rozszerzyć, a czasem nawet zrewolucjonizować produkcję.

Jednym z najnowszych interesujących rozwiązań oferowanych przez LFP Industrial Solutions jest platforma e-commercowa Smart Shop marki Durst. Służy ona do szybkiego powiększenia biznesu przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Drukarnie, korzystając ze wspomnianej platformy, mają znacznie ułatwioną współpracę z klientami i mogą przyśpieszyć czas realizacji każdego zlecenia.

Aby być „na bieżąco” z wszelkimi projektami i rozwiązaniami oferowanymi przez LFP Industrial Solutions warto obserwować profile firmy w mediach społecznościowych.

LINKEDIN, FACEBOOK

Zapraszamy do współpracy!


Dane kontaktowe:

LFP Industrial Solutions Sp. z o.o.
ul. Kwidzyńska 4, 51-416 Wrocław

Tel. +48 71 321 98 83
e-mail, WWW

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych