Grafisk Maskinfabrik A/S

Firma Grafisk Maskinfabrik, powszechnie znana jako GM, jest globalnym graczem na rynku, oferującym zaawansowane rozwiązania do przetwarzania, uszlachetniania i konfekcjonowania etykiet samoprzylepnych oraz do opakowań elastycznych.

Produkujemy i dostarczamy szeroką gamę maszyn, w tym kompletne zautomatyzowane linie do konwertingu zawierające sztancowanie, lakierowanie, laminowanie, złocenie, hot stamping, sitodruk i cięcie wzdłużne. Oferujemy również maszyny do wycinania laserowego etykiet na roli, przewijarki, maszyny inspekcyjne, podnośniki do roli, urządzenia do cięcia wstęgi na arkusze oraz systemy do cięcia trzpieni.

GM dostarcza konfiguracje zgodne z życzeniami i potrzebami naszych klientów. Nasze maszyny są zaprojektowane z myślą o łatwości obsługi, bezpieczeństwie i automatyzacji.

Urządzenia GM są przygotowane do produkcji etykiet samoprzylepnych, a także elementów opakowań, takich jak elastyczne torby i woreczki stand-up na płyny, rękawy termokurczliwe, owijki do cukierków, opakowania kartonowe w efektywny i konkurencyjny sposób.

Aby umożliwić tak szeroką gamę produkcji etykiet czy opakowań, nasze maszyny są przystosowane do różnych technik lakierowania i laminowania, takich jak lakierowanie UV, lakierowanie wodne, lakierowanie w technologii EBEAM oraz laminowanie na gorąco i na zimno.

Flagowym produktem firmy jest linia maszyn konwertujących DC, dostępna w czterech szerokościach z szeroką gamą opcji, które mogą pracować zarówno w trybie offline, jak i inline z wybraną cyfrową maszyną do druku etykiet.

Przykłady maszyn konwertujących GM:

  • DC330MINI to kompaktowy finiszer przeznaczony do wykańczania cyfrowo drukowanych etykiet i elastycznych opakowań
  • DC350 to w pełni zintegrowana i zautomatyzowana linia premium, wyposażona w moduły GM Smart
  • DC350Flex to najnowszy super wydajny i ekonomiczny finisher do etykiet z najlepszymi komponentami linii wykończeniowej DC350
  • 330FB Premium Wine Label Line to precyzyjna maszyna do hot stampingu i szybkiego sitodruku przeznaczona do produkcji wysokiej jakości uszlachetnionych etykiet

GM jest firmą rodzinną, zbudowaną na tradycyjnych wartościach duńskiego designu i doskonałej jakości, których podstawą jest ponad 40-letnie doświadczenie. Opieramy się na solidnej wiedzy i szerokim wglądzie w biznes graficzny sprawiając, że procesy wykańczania etykiet stają się prostsze, o czym mówi nasze motto: „GM – Converting Made Easy”.

Zapraszamy do współpracy.

Przeczytaj:


Dane kontaktowe:

Grafisk Maskinfabrik A/S
Klintehøj Vænge 12,
K-3460 Birkerød, Dania
Telefon: +45 4581 2300
Kontakt w języku polskim: +45 7876 5904 (Michał Pawela)

E-mail:

WWW

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych