Fleksograf

0
27

Jesteśmy przygotowalnią fleksograficzną od 2001 roku. Zajmujemy się wykonywaniem fleksograficznych form drukowych – matryc fotopolimerowych do druku fleksograficznego. Nasz biznes realizujemy w oparciu o zasady i wartości, których bezwzględnie przestrzegamy. Są to etyka, jakość, integracja, serwis.

Zawsze staramy się sprostać wymaganiom oraz dostosować naszą działalność do procesów technologicznych obowiązujących w przedsiębiorstwie klienta. Jednocześnie nieustannie szkolimy się, wprowadzamy nowe procedury i inwestujemy w najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Patrzymy z dumą na naszych partnerów biznesowych, którzy rozwijają się i współtworzą rynek fleksograficzny w Polsce i poza jej granicami.

Dzięki efektywnej współpracy my również rozwijamy się i wprowadzamy pionierskie technologie. W 2019 roku zostaliśmy beta testerem technologii Kodak Flexcel NX Ultra Solution. Dzięki niej wytwarzamy rewelacyjne matryce fotopolimerowe, wymywane wodą, o nie spotykanych parametrach jakościowych i użytkowych. Technologią tą zajmuje się Joanna Walachowska tel. kom. +48 534 053 800 lub e-mail

Mając na uwadze ekologię, stale zmniejszamy wpływ naszych procesów na obciążenie środowiska naturalnego. Dlatego też wybraliśmy kierunek – Be Eco Choose Water. Oczekiwania klientów oraz nasze doświadczenia dowiodły, że wykonywanie matryc fotopolimerowych to skomplikowany proces i najlepiej jest kiedy przygotowalnia oferuje kompleksową usługę. Dlatego dla naszych klientów wykonujemy:

  • przygotowalnię fleksograficzną
  • matryce drukarskie
  • repro, repro plus
  • projekty opakowań
  • profilowanie maszyn drukarskich
  • kontrolę jakości
  • warsztaty fleksograficzne

Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej WWW


Dane kontaktowe:

Fleksograf studio prepress

Oddział I Drużyna 62-053
ul. Taborowa 39
tel. +48 61 225 54 57

Oddział II Wągrowiec 62-100
ul Lipowa 29M
tel. +48 61 2275541

e-mail, e-mail