EPSON EUROPE B.V. Oddział w Polsce

Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia blisko 81 tys. pracowników w 85 spółkach na całym świecie. Polski oddział mieszczący się na ulicy Bokserskiej 66 w Warszawie jest filią grupy Epson Europe B.V z siedzibą w Amsterdamie, która odpowiada za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę.

Firma Epson jest globalnym liderem w dziedzinie technologii, która łączy ludzi, rzeczy i informacje. Tworzone przez nią produkty są wydajne, kompaktowe i precyzyjne. W szerokiej ofercie firmy Epson znajdują się zarówno drukarki i urządzenia wielofunkcyjne atramentowe, jak i projektory 3LCD, inteligentne okulary, systemy czujników i roboty przemysłowe. Celem firmy jest wspieranie innowacyjności i wykraczanie poza

oczekiwania klienta związane z drukiem, komunikacją wizualną, urządzeniami przenośnymi i robotyką.

Dedykowane dla rynku poligraficznego drukarki klasy LFP z serii SureColor:

  • Nowość: ML-8000 – bazowy model z serii Monna Lisa – drukarka do tekstyliów nowej generacji, oferująca wysoką jakość wydruków, wydajność oraz stabilną i niezawodną pracę przy minimum przestojów. Jest przy tym prosta w obsłudze i przystępna cenowo.
  • SC-T: seria szybkich, czterokolorowych drukarek wielkoformatowych przeznaczonych do drukowania wysokiej jakości projektów graficznych tworzonych w oprogramowaniu CAD i GIS w drukarniach komercyjnych, punktach kserograficznych, firmach architektonicznych, budowlanych i inżynierskich, sklepach i instytucjach edukacyjnych.
  • SC-P: drukarki przeznaczone do szybkiego oraz ekologicznego druku fotografii i charakteryzująca się najwyższą jakością. W skład serii wchodzą urządzenia, które ze względu na zróżnicowane, idealnie nadawać się będą zarówno dla fotoamatorów i półprofesjonalnych, jak i drukowania profesjonalnych zdjęć, druku artystycznego i proofów na różnorodnych nośnikach.
  • SC-S: drukarki wieloformatowe realizują od prostych oznakowań po skomplikowane ekspozycje i dekoracje, dając nowe możliwości tworzenia różnorodnych produktów na wielu materiałach. Obok doskonałej jakości seria SC- S gwarantuje niezawodność działania oraz profesjonalne wsparcie.
  • SC-F: jest to seria drukarek sublimacyjnych, która zapewnia szybka i tanią produkcję wysokiej jakości miękkich szyldów, odzieży sportowej, ubrań, akcesoriów, materiałów promocyjnych i gadżetów z nadrukami na tkaninach. Atrament UltraChrome DS oferuje wyraziste wydruki, a sprawdzona technologia z głowicą drukującą gwarantuje minimalny czas przestojów i maksymalną wydajność.
  • ColorWorks – seria atramentowych drukarek do etykiet dla przemysłu, handlu detalicznego, farmacji, opieki zdrowotnej,  do wydruku biletów i wielu innych zastosowań. Doskonała propozycja dla użytkowników, którzy chcą drukować etykiety zgodne z najnowszymi normami GHS (Globally Harmonised System) dotyczącymi oznaczeń chemicznych.

Nowość: Sure Color SC-F 100 – pierwsza drukarka sublimacyjna formatu A4, która idealnie sprawdzi się do produkcji artykułów promocyjnych i spersonalizowanych.

Nowość: Sure Color SC-F 10000 – pierwsza 76-calowa drukarka wielkoformatowa do zastosowań przemysłowych  

Portfolio firmy Epson w zakresie druku obejmuje produkty różnej klasy, w tym:

  • Drukarki klasy domowej z rodziny EcoTank – wyposażone w system stałego zasilania w atrament urządzenia zapewniają wygodę użytkowania oraz wydajność przy zachowaniu niskiego kosztu wydruku jednej strony.
  • Drukarki klasy biznesowej z serii WorkForce Pro – ekologiczne urządzenia powstałe z myślą o biznesie różnej wielkości. Dzięki głowicy PrecisionCore oferują szybki oraz wydajny druk atramentowy, niskie TCO, oraz niezawodność. Zestaw narzędzi pozwala m.in. na skuteczne zarządzanie obiegiem dokumentów w organizacji czy zdalną obsługę floty.
  • Maksymalnie wydajne urządzenie klasy WorkForce Enterprise dla firm potrzebujących szybkiego druku i kopiowania w wysokich nakładach. Szybkość drukowania dwustronnego w tych modelach wynosi do 100 stron na minutę, a ich wydajność to nawet 100 tys. stron z wykorzystaniem pojedynczego zasilenia w atrament.

Wszystkie urządzenia drukujące firmy Epson oparte są na autorskiej, nie generującej ciepła, technologii atramentowego druku piezoelektrycznego.

Przeczytaj:


Galeria:


Dane kontaktowe:

EPSON EUROPE B.V. Oddział w Polsce
ul. Bokserska 66
02-690 Warszawa

Tomasz Kuciński
Account Manager Commercial & Industrial Printing
(22) 375-75-13, e-mail

WWW

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych