7.4 C
Warszawa
czwartek, 29 lutego, 2024

Drukarnia SOWA


Oferujemy druk książek, instrukcji, broszur i czasopism od 1 do 3000 egz. Dzięki nowoczesnemu i profesjonalnemu parkowi maszyn zapewniamy doskonałą jakość, krótkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny. Drukujemy na maszynach arkuszowych i rolowych. Wykonujemy oprawę miękką, miękką szytą, zeszytową oraz twardą szytą. Drukujemy w technologii cyfrowej, a także offsetowej w celu osiągnięcia optymalnych cen.

Dzięki najnowszej inwestycji w maszynę MGI 3DS wykonujemy lakier 2D i 3D oraz bezmatrycowy hot-stamping 2D i 3D w różnych kolorach metalicznych, nawet w nakładzie 1 egz. Poza tradycyjnym drukiem oferujemy druk na życzenie (POD), druk w transzach (POD+) oraz usługi dla self-publisherów, łącznie z dystrybucją książek.

Nasza historia i wartości

W 1996 roku jako pierwsi wprowadziliśmy na polski rynek usługę druku książek na życzenie. Zrewolucjonizowaliśmy druk cyfrowy książek dzięki pierwszej w Polsce instalacji maszyny wykorzystującej papier z roli. Kolejne lata to nieustanny rozwój i inwestycje w nowoczesne technologie. Dziś jesteśmy jedną z największych i najnowocześniejszych drukarni cyfrowych w Polsce i w Europie.

Przestrzegamy najwyższych standardów jakości. Dzięki temu jako pierwsza polska drukarnia cyfrowa otrzymaliśmy w lipcu 2008 roku certyfikat ISO 9001, który posiadamy do dziś – obecnie w najnowszym standardzie ISO 9001:2015. Naszą jakość i terminowość doceniają wydawcy kilkunastu krajów Europy, w tym jedno z największych wydawnictw na świecie Wolters Kluwer.

Prezes Zarządu Sowa Sp. z o.o. Łukasz Wąwoźny odbiera dyplom za zajęcie pierwszego miejsca w rankingu „Wydawcy wybierają drukarnie” (kategoria „Druk cyfrowy”).

Największą wartością SOWY jest zespół doskonale przygotowanych specjalistów, którzy potrafią zaproponować usługę, najlepiej dopasowaną do potrzeb klienta. Niezależnie od nakładu ważny jest dla nas każdy egzemplarz. Wykonujemy książki w oprawie klejonej, szytej, twardej, zeszytowej oraz spiralnej. Możemy wydrukować cyfrowo także ulotki, foldery, materiały szkoleniowe lub reklamowe, plakaty, karty okolicznościowe, a także zabawki edukacyjne, karty i opakowania.

Przykładowe uszlachetnienia okładek książek z użyciem technologii cyfrowej MGI 3DS +iFoil

Jakość i innowacyjność

Kładziemy duży nacisk na innowacyjność. Oferujemy specjalistyczne usługi wydawcom, księgarzom i dystrybutorom, ponadto prowadzimy stronę internetową do kompleksowej obsługi autorów wydających książki bez udziału wydawnictw wydacksiazke.pl. Prowadzimy także własną księgarnię wyczerpane.pl, w której przywracamy do życia książki, które nie miały szans na dodruk w technologii offsetowej.

Serdecznie zachęcamy Państwa do kontaktu.

Czytaj także:

  1. Sowa rozbudowuje moce produkcyjne w zakresie druku rolowego
  2. Sowa powraca do produkcji rolowej
  3. Najnowocześniejszy system do druku cyfrowego Canon varioPRINT iX3200 w drukarni SOWA

#48. Przegrupowanie na rynku. Książka nadal w cenie. Leszek Sienicki (SOWA) w podcaście NIEZBĘDNIK POLIGRAFA rozmawia z Mirosławem Pawlińskim.

NIEZBĘDNIK POLIGRAFA na YouTube

Dane kontaktowe:

Sowa Sp. z o.o.
Piaseczno Business Park
ul. Raszyńska 13
05-500 Piaseczno

tel.: +48 (22) 431 81 40
fax. +48 (22) 431 81 50

WWW, email

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych