Drukarnia POZKAL

Drukarnia POZKAL zatrudnia ok. 250 pracowników i wykorzystuje 12,5 tys. m. kw. powierzchni produkcyjnej. Od wielu lat znajduje się w czołówce najlepszych drukarń dziełowych w Polsce oraz największych przedsiębiorstw w regionie.

Artur Chęsy – prezes

Głównym kierunkiem działalności Drukarni POZKAL jest produkcja dziełowa – druk książek w różnych oprawach. Rocznie wykonywanych jest ponad 23 mln książek (w oprawach: twardej, broszurowo-klejonej, zeszytowej i zintegrowanej). To tutaj drukowane są bestsellery polskich i zagranicznych autorów.

Linia opraw

Nowoczesny park maszynowy, doświadczona kadra pracowników, wdrożone i stosowane europejskie standardy zarządzania oraz ponad stuletnia tradycja sztuki drukarskiej na Kujawach gwarantują wysoką jakość druku i uszlachetniania, szybki czas realizacji zamówień oraz konkurencyjne ceny pozwalają również na współpracę z najbardziej wymagającymi Klientami w kraju i za granicą zarówno w zakresie druku offsetowego, jak i cyfrowego.

Nowy, nowoczesny magazyn wysokiego składowania

Obecnie, dzięki ambicji i innowacyjności POZKAL kojarzy się z dużym potencjałem i renomą. Doświadczenie w branży poligraficzno-wydawniczej, które zdobywamy i doskonalimy od ponad 30 lat, sprawia, że z pełnym przekonaniem chcielibyśmy zapoznać Państwa z naszą ofertą druku offsetowego i druku cyfrowego.

Zapraszamy do współpracy.

Przeczytaj:


Dane kontaktowe:

DRUKARNIA POZKAL Sp. z o.o., Sp. kom.
ul. Cegielna 10/12
88-100 Inowrocław

tel. 0-52 35 42 700
fax: 0-52 35 42 705

WWW, e-mail

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych