- Reklama -spot_imgspot_img

Drukarnia Częstochowskie Zakłady Graficzne

Drukarnia Częstochowskie Zakłady Graficzne sp. z o.o. to jedna z najstarszych w Polsce drukarni. W 2018 roku obchodziliśmy jubileusz 120-lecia powstania firmy. Specjalizujemy się w produkcji druków zabezpieczonych, ale z sukcesem rywalizujemy również na rynku druków komercyjnych.

Nowoczesny park maszynowy, zaawansowane technologie oraz ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych sprawiają, że jesteśmy jedną z nielicznych drukarni w Polsce, która jest w stanie sprostać wysokim wymaganiom klientów, zarówno pod względem jakości produktów, jak i stosowanych w drukach zabezpieczeń, jednocześnie zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa produkcji.

Indywidualne podejście do każdego klienta

Oferta drukarni obejmuje wszystkie etapy produkcji, począwszy od przygotowania projektu graficznego, poprzez druk, prace introligatorskie, ewentualną personalizację i dystrybucję druków. Nasza działalność skoncentrowana jest na satysfakcji naszych klientów. Staramy się sprostać nawet najbardziej innowacyjnym zleceniom. Nie boimy się nowych wzywań, wprowadzania nowych technologii i rozwiązań.

Ze względu na optymalizację szeregu procesów produkcyjnych jesteśmy w stanie sprostać krótkim terminom realizacji, jednocześnie dostosowując się do zróżnicowanych możliwości finansowych naszych klientów. W zależności od wysokości budżetu, pomożemy dobrać odpowiednią technologię druku oraz materiały, a nasi klienci nie muszą wybierać pomiędzy krótkim terminem, niską ceną i wysoką jakością.

Zapraszając do współpracy z Drukarnią Częstochowskie Zakłady Graficzne sp. z o.o., pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Przeczytaj:


Galeria:


Dane kontaktowe:

Drukarnia Częstochowskie Zakłady Graficzne Sp. z o.o.
Aleja Najświętszej Maryi Panny 52
42-217 Częstochowa
(+48) 34 34 304 34

e-mail, WWW

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych