Colours Factory

Drukarnia Colours Factory sp. z o.o. powstała 18. marca 2005 roku. Stworzyli ją Wioletta Wiśniewska i Kamil Nagórka, posiadający już wtedy wieloletnie doświadczenie w branży poligraficznej i reklamowej. W ciągu kilku lat spółka dołączyła do grona czołowych drukarń w kraju i stała się liderem w dziedzinie druku reklamowego.

Obecnie jest najszybciej rozwijającą się drukarnią w Polsce. Potwierdzają to rokrocznie otrzymywane wyróżnienia Gazel Biznesu czy Diamentów Forbesa, które trafiają wyłącznie do firm odnotowujących najdynamiczniejszy rozwój. Konsekwentne inwestycje w najnowsze technologie sprawiły, że drukarnia, jako jedna z nielicznych w Polsce ma prawo do posługiwania się tytułem Technology by Heidelberg.

Colours Factory to multibrand obejmujący 7 spółek w 4 europejskich krajach. Do grupy należą następujące marki: Colours Factory, Outdoors Factory, Metro, drukomat.pl, printendo.de, justprint.cz oraz justprint.sk. Spółka ma swoją siedzibę w Pile, zatrudnia obecnie ponad 700 osób i oferuje różne technologie druku pod jednym dachem. Swoim zakresem obejmuje druk offsetowy, cyfrowy o jakości offsetu, solventowy, UV oraz lateksowy.

Firma dysponuje najnowocześniejszymi maszynami poligraficznymi w Polsce, a całkowita powierzchnia produkcyjna, magazynowa i handlowa kompleksu to 16 000m2. Z powodzeniem realizuje liczne zlecenia w obszarze druku reklamowego, wydawniczego, reklamy zewnętrznej (w tym stawiania nośników billboardowych i ich wyklejania), procesów remodelingowych i produkcji materiałów POS, a także szeroko zakrojonych usług introligatorskich.

Stały rozwój, wprowadzane innowacje oraz ciągłe podnoszenie jakości oferowanych usług pozwoliły firmie zbudować silną pozycję na rynku i stać się wiodącym dostawcą poligraficznym dla wielu sektorów gospodarki. Sieć dystrybucji i usługi poligraficzne oferowane przez Colours Factory obejmują nie tylko kraj, ale także całą Europę.

Przeczytaj:


Dane kontaktowe:

Drukarnia Colours Factory sp. z o.o.
ul. Wypoczynkowa 13
64-920 Piła
+48 67 349 09 81
e-mail, WWW

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych