7.9 C
Warszawa
środa, 28 lutego, 2024

Color Management Consulting

CMC powstał z myślą o świadczeniu usług zarządzania barwą dla branży poligraficznej i wszystkich przedsiębiorstw z nią powiązanych. Zajmujemy się zagadnieniami dotyczącymi zgodności i powtarzalności odwzorowania barw od 2006 roku.

Nasze wdrożenia opierają się na wytycznych z grupy norm ISO 12647 oraz o standardy przemysłowe związane ze standaryzacja druku. Współpracujemy z międzynarodowymi instytutami: FOGRA/UGRA, ECI, FTA.

Małgorzata Szczotka CM Consulting

Do naszych klientów należą firmy z branży poligraficznej zajmujące się drukiem offsetowym zarówno arkuszowym i zwojowym, fleksodrukiem, rotograwiurą, cyfrowym, a także ostateczni odbiorcy, jak międzynarodowe marki, agencje reklamowe oraz produkcyjne, dla których przeprowadzamy audyty jakościowe.

CMC wspiera przedsiębiorstwa z branży poligraficznej przy wprowadzaniu i wdrażaniu standaryzowanych, przemysłowych procesów w całym łańcuchu produkcyjnym: od odbitki próbnej poprzez nośnik obrazu aż po druk. Zdefiniowanymi celami podczas tego procesu są: zgodność ze standardami międzynarodowymi oraz wyższa powtarzalność druku.

Zapraszamy do współpracy!

Przeczytaj:


Dane kontaktowe:

Color Management Consulting
ul. Skarbowców 31/6
53-025 Wrocław

Tel. +48 693 497 052
Email, WWW

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych