- Reklama -spot_imgspot_img

Canon

Canon to światowy lider i wiodący dostawca rozwiązań nowoczesnego druku. Swoją ofertę kieruje zarówno do przedsiębiorstw, jak i dostawców usług druku (PSP). Od lat udoskonala portfolio swoich produktów w miarę zmiany potrzeb i postępującej rewolucji technologicznej. Na polskim rynku Canon jest obecny od 1994 roku.

W ofercie firmy znajdziemy:

  • plotery wielkoformatowe,
  • drukarki fotograficzne,
  • drukarki na papier ciągły,
  • systemy produkcyjne na papier cięty,
  • urządzenia do finishingu,
  • oraz pełne oprogramowanie wspomagające środowisko pracy, pozwalające w łatwy sposób zarządzać urządzeniami bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy.

Nieodłączną częścią rynkowej oferty Canon jest profesjonalne wsparcie ekspertów w zakresie wyboru właściwych urządzeń, odpowiadających na konkretne potrzeby i oczekiwania danego nabywcy. Nie mniej istotna jest oferowana przed producenta obsługa posprzedażowa, w skład której wchodzi sprawny i profesjonalny serwis.

To sprawia, że firma szczyci się mianem sprawdzonego partnera biznesowego. Aby to miano zachować, eksperci i inżynierowie Canon nieustająco rozwijają dotychczasowe rozwiązania oraz opracowują nowe, korzystając przy tym zarówno z innowacji technologicznych, jak i bogatych doświadczeń firmy. Nowoczesne technologie usprawniają i przyspieszają przygotowywanie wydruków przy jednoczesnej redukcji kosztów ich wytworzenia.

Oprócz szybkości pracy i łatwości obsługi, urządzenia Canon wyróżnia także bezkompromisowa jakość przygotowywanych wydruków i szeroki zakres mediów do aplikacji. To gwarantuje ich wszechstronność – cechę niezwykle cenną w czasach, gdy potrzeby i oczekiwania zmieniają się nieraz z dnia na dzień.

Potwierdzeniem wysokiej jakości urządzeń Canon są liczne wyróżnienia branżowe, przyznawane podczas konkursów i targów dla profesjonalistów.


Galeria:


Przeczytaj:


Dane kontaktowe:

Canon Polska Sp. z o.o.
ul. Gottlieba Daimlera 2
02-460 Warszawa

Tel: +48 22 430 60 00
Fax: +48 22 430 60 11

WWW 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych