Canon

0
257

Canon – jako firma obecna na polskim rynku już od 25 lat – to światowy lider i wiodący dostawca rozwiązań do druku, w szczególności druku cyfrowego, zarówno dla przedsiębiorstw, jak i dostawców usług druku (PSP). Firma od lat udoskonala portfolio swoich produktów w miarę zmiany potrzeb i wyzwań rynkowych.

Dlatego w ofercie firmy znajdziemy:

  • plotery wielkoformatowe,
  • drukarki fotograficzne,
  • drukarki na papier ciągły,
  • systemy produkcyjne na papier cięty,
  • urządzenia do finishingu,
  • oraz pełne oprogramowanie wspomagające środowisko pracy, pozwalające w łatwy sposób zarządzać działaniami tych urządzeń bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy.

W 2012 r. Canon połączył się z holenderską marką Océ – spółką oferującą urządzenia (drukarki, kopiarki i skanery – w tym sprzęt do druku produkcyjnego), materiały eksploatacyjne, oprogramowanie i usługi. Efektem integracji było połączenie całej oferty produktowej, know-how w zakresie technologii oraz kompetencji w ramach zespołów, które od teraz funkcjonują pod marką Canon.

Nieodłączną częścią rynkowej oferty Canon jest profesjonalne wsparcie ekspertów w zakresie wyboru właściwych urządzeń, odpowiadających na konkretne potrzeby i oczekiwania danego nabywcy oraz obsługi posprzedażnej, a także sprawny i profesjonalny serwis. W efekcie Canon ma dla klientów kompleksową ofertę wsparcia ich biznesu w zakresie druku.

To sprawia, że firma szczyci się mianem sprawdzonego partnera biznesowego licznych firm i organizacji. Aby miano to zachować, eksperci i inżynierowie Canon nieustająco rozwijają dotychczasowe rozwiązania oraz opracowują nowe, korzystając przy tym zarówno z innowacji technologicznych, jak i bogatych doświadczeń firmy. Umożliwia to opracowywanie rozwiązań, które usprawniają i przyspieszają przygotowywanie wydruków przy jednoczesnej redukcji kosztów ich wytworzenia.

Urządzenia Canon odznaczają się także tym, że, obok szybkości pracy i łatwości obsługi, wyróżnia je bezkompromisowa jakość przygotowywanych wydruków i szeroki zakres mediów do aplikacji. To zaś gwarantuje ich wszechstronność – tak cenną w dzisiejszych czasach, kiedy potrzeby i oczekiwania (także w zakresie druku) zmieniają się z dnia na dzień. Potwierdzeniem tych słów mogą zaś być zarówno bardzo liczne instalacje tych urządzeń na całym świecie, jak i nagrody, przyznawane podczas konkursów i targów dla profesjonalistów.


Galeria:


Przeczytaj:


Dane kontaktowe:

Canon Polska Sp. z o.o.
ul. Gottlieba Daimlera 2
02-460 Warszawa

Tel: +48 22 430 60 00
Fax: +48 22 430 60 11

WWW