Akonda

Akonda powstała w 2009 roku i specjalizuje się w dostarczaniu różnego rodzaju rozwiązań do introligatorni i uszlachetniania! Oferujemy najnowocześniejsze, sprawdzone i niezawodne technologie, które w realny sposób przekładają się na jakość pracy, przyspieszając czas realizacji zleceń i ograniczając ilość odpadów na narząd. Współpracujemy z wieloma drukarniami i zakładami poligraficznymi w całej Polsce od Szczecina po Bieszczady i do tej pory zainstalowaliśmy ponad 1900 urządzeń!

Zapraszamy do siedziby firmy w Piasecznie pod Warszawą, gdzie znajduje się Centrum Demonstracyjne oraz grono specjalistów, które pomoże w dobraniu odpowiedniego rozwiązania dla Państwa potrzeb. Nasi wieloletni pracownicy są nieustannie szkoleni. To nie tylko eksperci w branży introligatorskiej, ale też pasjonaci. Pomagamy w rozwiązywaniu problemów drukarni, odpowiadamy na ich potrzeby, wspieramy i doradzamy w wyborach, szukając zawsze rozwiązań najlepszych dla klienta. Rozwijamy się i podnosimy nieustannie własne kompetencje, zyskując zaufanie nowych Klientów a utrzymując zaufanie tych, będących z nami od lat.

Wyposażenie kompleksowe introligatorni zapewnią oferowane przez nas bigówki, falcerki, gilotyny, foliarki, kombajny introligatorskie, złociarki, oklejarki i wiele innych maszyn usprawniających oraz optymalizujących pracę w każdej drukarni. Maszyny, które posiadamy w ofercie zadowolą najbardziej wymagających Klientów.

Niezwykle ważnym elementem w naszej firmie jest serwis. Wszystkie urządzenia są instalowane w drukarniach przez naszych techników, przeprowadzających również szkolenie operatorów z obsługi maszyn. Serwis systematycznie przeprowadza przeglądy techniczne, zajmuje się również naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi, regeneracją wałków w foliarkach i lakierówkach, doborem lamp UV czy grzałek na indywidualne zamówienie.

Akonda dostarcza również całą gamę materiałów eksploatacyjnych do oferowanych przez siebie urządzeń, takich jak kleje do oklejarek, noże, szpalty, krążki perforujące, drut introligatorski czy zszywki a także materiały do Fastbind, jak wyklejki, przeklejki i tektury. W swojej ofercie posiadamy wiele rodzajów folii do druków cyfrowych i offsetowych, pomagając w dobraniu najlepszej folii pod specyfikę danej produkcji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!


Przeczytaj:


Dane kontaktowe:

Akonda
ul. Geodetów 176
05-500 Piaseczno k. Warszawy

Przedstawiciel handlowy:
Tel. 1: (+48) 537 44 29 29
Tel. 2: (+48) 796 44 28 28
Tel. 3: (+48) 535 76 11 22
Tel. 4: (+48) 796 44 27 27
Tel. 5: (+48) 501 773 665

Serwis: e-mail
Tel. 1: (+48) 535 550 192
Tel. 2: (+48) 730 550 192
Tel. 3: (+48) 791 519 969

e-mail, WWW

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych