3.9 C
Warszawa
czwartek, 22 lutego, 2024

Drukarnia A-Z Color

„Od pokoleń drukujemy z pasją”

Firma Rodzinna z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji etykiet samoprzylepnych, etykiet shrink sleeve oraz opakowań giętkich. Zaczynaliśmy jako 2-osobowa firma, dziś jesteśmy wiodącym producentem etykiet i opakowań giętkich zatrudniających ponad 70 osób.

Oferujemy profesjonalne wydruki przeznaczone do znakowania produktów z wielu branż współczesnej gospodarki. W gronie naszych Klientów znajdują się czołowi producenci artykułów kosmetycznych, producenci żywności czy firmy farmaceutyczne. Dostosowujemy proces technologiczny do zakresu i specyfiki zamówienia.

Pracujemy wg międzynarodowych standardów:

  • Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO9001:2015;
  • Certyfikat Bezpieczeństwa Żywności BRC P±
  • Certyfikat Łańcucha Pochodzenia Produktu Drzewnego FSC® (CoC).

Wdrożony certyfikat DPG Deutsche Pfandsystem GmbH umożliwia nam obsługę Klientów działających na rynku niemieckim. Certyfikat ten daje możliwość produkcji etykiet z oznaczeniem DPG – co jest prawnym wymogiem obrotu butelek na rynku niemieckim.

Naszą siłą są nasi pracownicy, którzy dzięki swojemu doświadczeniu, umiejętnościom i zaangażowaniu pozwolili stworzyć drukarnię fleksograficzną o niezwykłych możliwościach. Dokładając do tego inwestycje w technologie i nowoczesny park maszynowy mamy gwarantowany sukces.

Współpracujemy tylko z renomowanymi polskimi i światowymi Dostawcami, dzięki czemu nasi Kontrahenci mogą mieć pewność, że dostarczane produkty są bezpieczne i spełniają wszelkie obowiązujące normy.

Zapraszamy do współpracy!


Goście podcastu ŚNIADANIE FLEKSOGRAFA

A-Z Color sp. z o. o. sp. k.
ul. Mazurska 88, Antonie
07-410 Ostrołęka
tel. +48 (29) 764 95 50

WWW, e-mail, Facebook, LinkedIn

Poprzedni artykuł

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych